TSL Wielkopolska - spedycja drogowa, logistyka magazynowa, agencja celna

Witamy na stronach TSL Wielkopolska!

Firma TSL WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. działa na rynku usług logistycznych od 2007 roku. Jednak wieloletnie doświadczenie naszych pracowników umożliwiło nam stworzenie sprawnie działającego przedsiębiorstwa, które godnie konkuruje z innymi firmami działającymi na rynku usług w branży TSL.

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo oraz gwarantujemy, że ich towary znajdują się w dobrych rękach. Posiadamy polisę OCS na kwotę 500 000 PLN.
Pniem działalności TSL Wielkopolska Sp. z o.o. jest świadczenie usług spedycyjnych zarówno w relacjach krajowych, jak i międzynarodowych. Specjalizujemy się w usługach spedycyjnych między Polską i Europą. Nasze usługi świadczymy głównie korzystając ze stałych i sprawdzonych podwykonawców.

Nie mniej ważną gałęzią generującą obrót naszej firmy jest logistyka magazynowa. W ramach tej działalności, do Państwa dyspozycji pozostawiamy powierzchnie magazynowe zlokalizowane w Poznaniu, które oferują pełny zakres usług logistycznych.

Oprócz doświadczonego zespołu spedytorów oferujących fachową radę i pomoc w wyborze optymalnego sposobu przewozu, firma prowadzi także działalność w zakresie agencji celnej. W ramach tej działalności dokonujemy odpraw celnych we wszystkich procedurach na rzecz podmiotów gospodarczych dokonujących obrotu towarowego z krajami trzecimi.
Sporządzamy także deklaracje INTRASTAT oraz kompleksowo obsługujemy podmioty w zakresie doradztwa i sporządzania wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z podatkiem akcyzowym.

Sukces i rozwój firmy zawdzięczamy solidnej pracy, dbałości o Klienta oraz poznaniu jego potrzeb i oczekiwań.

 

Copyright © TSL Wielkopolska Sp. z o.o. Designed by webwizards